Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..

DEĞERLİ SİTE SAKİNLER

Çevre Bakanlıgı'nın “sıfır atık yönetmeliği” gereğince sitemiz "Sıfır Atık Belgesi"almak için atık yönetimi oluşturmaya başlamıştır. ÇÖP TOPLAMA ALANLARINDA EVSEL ATIKLARIMIZI AYRI, AMBALAJ ATIKLARINI YANİ GERİ DÖNÜŞEBİLEN MALZEMELERİ AYRI TOPLAMAMIZ GEREKMEKTEDİR.
Kat hollerinde ve blok girislerinde atık piller için-bitkisel atık yağlar için-elektronik atıklar İçin-kullanılmış giysi ve ev tekstil ürünleri için ve kağıt-karton-plastik ve tenekeler (geri dönüşebilen atıklar)için ayrı ayrı kutu- bidon konmuştur.Çöp ve atiklarinizi bu alanlara atarak sitemize ve çevreye katkida bulunabilirsiniz.
Ayrıca site personelimize de konuyla ilgili egitim verilecektir.Gaziosmanpasa Belediyesinin hazirlamis olduğu geridönüşümün önemi ile ilgili broşürler kapınıza bırakılacaktır.
Site Yönetimi..
781 kez izlendi - 3.12.2021

Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..Amacimiz Sitemize Ve Çevreye Saygı..