Havuz Bölgesi Kullanım Kuralları

HAVUZ BÖLGESİ KULLANIM KURALLARI
1. Güneşlenme bölgesi, Pazartesi günleri ( kimyasal ilaçlama ve genel bakım için) hariç, diğer günler 10:00 – 19:00 saatleri arasında hizmete açıktır.
2. Güneşlenme bölgesine her türlü cam, porselen v.b. eşya, metal şişe sokulamaz. Sadece plastik şişelerde içecek getirilebilir.
3. Güneşlenme bölgesine kedi, köpek, kuş v.b. evcil hayvanlar getirilemez, sokulamaz.
4. Güneşlenme bölgesine ayakkabı ile girilemez. Site içinde kullanılmış olan terlik, espadril, tokyo vs havuz bölgesi girişindeki sosyal tesis de yıkanmalıdır.
5. Güneşlenme bölgesi dışındaki ( sosyal tesis/cafe ve terası, site çevresi v.b.) alanlarda havuz kıyafeti ile dolaşmak yasak olup, sosyal tesis içerisinde ki soyunma alanları kullanılabilir.
6. Radyo, teyp, CD çalar, televizyon gibi cihazlar sadece kulaklık ile kullanılabilir. Havuz bölgesinde yüksek sesli yayın yapılamaz.
7. Havuz ve güneşlenme bölgesinde, kişileri rahatsız edecek şekilde fotoğraf makinesi ya da cep telefonu aracılığı ile fotoğraf çekilmemesine özen gösterilmelidir.
8. Güneşlenen ya da havuza giren site sakinlerinin kişisel eşyalarının güvenliğinden site yönetimi ya da güvenlik personeli sorumlu değildir.
9. Havuz çevresinde ve güneşlenme bölgesinde koşulmaz ve tehlikeli şekilde şakalaşılmaz.
10. Şezlonglarda rezervasyon yapılamaz / yaptırılamaz.
11. Güneşlenme bölgesinde kalabalık artığında, önceki saatlerde gelip bölgeyi kullanan site sakinleri, yerlerini yeni gelenlere bırakarak, başkalarının da bölgeden yararlanmasına imkan yaratmalıdır.
12. Güneşlenme bölgesinde kalabalık arttığında, her aile bir şezlong işgal edecek şekilde davranmalı, ailenin tüm fertleri ayrı şezlong işgal etmeyerek diğer site sakinlerine de imkan yaratmalıdır.
13. Hafta içi güneşlenme bölgesinden uzun süre istifade eden site sakinlerinin, hafta sonu ve tatil günlerinde, yerlerini, hafta içi çalışıp bölgeden istifade edemeyen site sakinlerine bırakmalarında fayda vardır.
14. Güneşlenme bölgesi kullanımına dair karar ve uygulamalara yapılacak itirazlar, yazılı ve gerekçeli olarak site yönetimi ofisine yapılacaktır.
15. Güneşlenme bölgesinde site sakinlerini rahatsız edecek şekilde; top oynamak, şakalaşmak v.b.hareketler yasaktır.
16. Güneşlenme bölgesini kullanan site sakinleri, yukarıda ki maddeleri kabul etmiş sayılırlar.
892 kez izlendi - 11.2.2021