YÖNETİM TADİLAT KURALLARI

VALİDESUYU KONUTLARI DAİRE İÇİ TADİLAT KURALLARI

VALİDESUYU KONUTLARI SİTESİNDE DAİRE İÇİNDE YAPILACAK TADİLATLAR AŞAĞIDAKİ KURALLAR ÇERÇEVESİNDE YAPILACAKTIR.

TADİLAT KURALLARI

1-TADİLATIN BAŞLAMA VE BİTİŞ TARİHİ YÖNETİME BİLDİRİLECEKTİR.

2-TADİLATI YAPAN FİRMA VEYA KİŞİLER ÇALIŞANLARIN LİSTESİNİ KİMLİK FOTOKOPİLERİ İLE BİRLİKTE YÖNETİME VERECEKTİR. AYRICA DEVAMLI GİRİŞ YAPACAK ARAÇLARIN DA PLAKALARI BİLDİRİLECEKTİR.

3-TADİLATI YAPAN YETKİLİLERİNİN TELEFONLARI YÖNETİME VERİLECEKTİR.

4-TADİLAT İÇİNDEKİ KIRIM VE MATKAP GİBİ GÜRÜLTÜLÜ İŞLER HAFTA İÇİ SAAT 11.00-17.00 ARASINDA YAPILACAKTIR. CUMARTESİ GÜNÜ KIRIM VE MATKAP GİBİ GÜRÜLTÜLÜ İŞLER YAPILAMAZ. PAZAR GÜNLERİ ÇALIŞMA YOKTUR.

5-MOLOZLAR VE DİĞER ATIKLAR BİNA GİRİŞİNDE VEYA KAT HOLLERİNDE BIRAKILMAYACAK, TADİLATI YAPANLAR TARAFINDAN GÜNLÜK OLARAK ATILACAKTIR. MALZEMENİN TAŞINMASI İÇİN BİR ASANSÖR KULLANILACAK VE ASANSÖRÜN İÇİ KOLİ VEYA NAYLON MALZEME SERİLEREK KORUNACAKTIR.

6- TADİLAT BAŞLAMADAN VE BİTTİKTEN SONRA YÖNETİMİN YETKİLİ PERSONELİ TADİLATIN YAPILIŞININ FOTOGRAFLARINI ÇEKECEKTİR.TADİLAT YAPILIRKEN BİNANIN STATİĞİNİ BOZACAK ŞEKİLDE; KOLON,KİRİŞ VE DUVARLARA İŞLEM YAPILMASI HALİNDE KAT MÜLKİYET YASASI VE YÖNETİM PLANI HÜKMÜNCE YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR.AYRICA SU, ELEKTRİK VE DOĞALGAZ TESİSATLARINDA PROJESİ DIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASI HALİNDE TÜM SORUMLULUK TEDİLATI YAPANA AİT OLACAKTIR.
184 kez izlendi - 22.2.2023