Sitemiz

Validesuyukonutları yonetim sayfasına hoşgeldiniz
Küçükköy'ün yeni atmosferi…

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Küçükköy yepyeni bir yaşam biçimiyle tanışıyor. Küçükköy’de yükselen VALİDESUYU Uğurgül İnşaat güvencesiyle Küçükköy'ün yenilikçi ve çağdaş yüzü olmaya geliyor. Sosyal tesisleri, lüks daireleri, kapalı otoparkı, yüzme havuzu, alışveriş merkezi, 24 saat güvenlik hizmetleriyle düşlediğiniz yaşamdan hiçbir eksiği yok. 9 blokta toplam 437 dairenin yeraldığı VALİDESUYU 23.000 metrekarelik alanda 16.000 metrekare yeşil alan sunuyor. Gelin hem yepyeni bir yaşam tarzıyla hem kârlı bir yatırımla tanışın.

Kaliteli, güvenli ve huzurlu bir yaşamı uzaklarda aramayın. VALİDESUYU ayağınıza getiriyor.

Her yönüyle güvenli bir yaşam…

Eğer VALİDESUYU’ndan bir daire sahibi olursanız, her yönüyle güvenli ve profesyonel bir yaşam alanına kavuştuğunuzdan kesinlikle emin olursunuz. Çünkü bunun için birçok gerekçeye sahipsiniz.

VALİDESUYU’nda tüm zemin sondajları ve zemin etütleri eksiksiz yapılmıştır. Yıldız Teknik Üniversitesince onaylanan kazık iksa uygulamalı radye jeneral temel üzerine inşa edilmektedir. Binalarda BS-25 (TS 500/200) beton ve St – III (TS 708) Betonarme çeliği kullanılmaktadır. Tüm daireler asmolen döşeme, otoparklar plak döşeme ile donatılmaktadır. Ayrıca teknik yönetmeliğe uygun en iyi ısı yalıtımı sağlanmaktadır.

Böyle bir yaşam alanı sizce de en güvenlisi değil mi?

Burası sizin yeriniz…
Bulunduğunuz çevreden uzaklaşmadan da hak ettiğiniz yaşam alanına kavuşabilirsiniz. VALİDESUYU size aynı dili konuştuğunuz insanlarla komşuluk edebileceğiniz, çocuklarınızın arkadaşlarını yakından tanıyabileceğiniz, hem güvenli hem konforlu bir yaşam sunuyor. İnsanların her geçen gün yaşadığı kente ve yaşadığı kentin insanlarına yabancılaştığı günümüzde, siz hep düşlediğiniz yaşamdaki yerinizi alın.
Gelin kendiniz gibi insanlarla tanışın.

Eviniz sizin gibi

VALİDESUYU’ndaki yeni yaşamınızda size geniş yaşam alanları sunuyoruz. 2+1 ve 3+1 dubleks seçenekleri ile beğeninize sunduğumuz dairelerimizin 3+1 ve Dubleks olanlarında ebeveyn banyosu da olacaktır. Oda zeminlerini laminant parke ile döşeyeceğimiz evlerinizin ıslak zeminleri seramikle kaplı olacak. Modern ve kullanışlı mutfak tasarımları yalnız sizi değil, misafirlerinizi de ağırlayacak.

Keyfinize diyecek yok.

VALİDESUYU’ndaki yeni yaşamınızı gözünüzde canlandırın. Evinizin balkonuna çıktığınızda koca bir şehir ayaklarınızın altında olacak. Çayınızı yudumlarken havuzun tadını çıkaran çocuklarınıza el sallayabileceksiniz. Kim bilir, belki sizi ziyarete gelen misafirlerinize etrafı biraz gezdirmek istersiniz.

Ne de olsa kendiniz ve aileniz için örnek bir yaşam şekli seçtiniz.

Her imkâna sahipsiniz…

VALİDESUYU’ndaki yeni yaşamınızda günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak, kendinize yeni giysiler almak, sevdiğiniz markaların indirim zamanlarını yakından takip etmek için evinizden uzaklaşmanıza gerek kalmayacak. İhtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özel olarak projelendirilmiş Alışveriş Merkezi burada hemen elinizin altınca olacak. Hem kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş yapabileceğiniz, hem de içinde keyifle zaman geçirebileceğiniz bu yerde herkes için bir şeyler olacak.

Alışveriş Merkezi evinize en yakın uğrak yeriniz olacak.

VALİDESUYU’nda sanki tatil köyündesiniz.

Sağlıklı bir yaşam herkesin hakkı. Artık isteseniz de ‘Canım benim spor yapacak, kendime özen gösterecek zamanım mı var?’ diyemeyeceksiniz. VALİDESUYU’ndaki yeni yaşamınız sağlığınıza özen göstermenizi sağlayacak avantajlarla dolu olacak. Evine girmeden hemen önce ya da evinizden çıktıktan hemen sonra uğrayabileceğiniz Fitness Center ve sauna günün stresini ve yorğunluğunu atabilmeniz için özel olarak tasarlandı. Hem sizin hem çocuklarınızın keyifle zaman geçirebileceğiniz, çekişmeli karşılaşmalar gerçekleştirebileceğiniz futbol, voleybol, basketbol sahaları ve tenis kortu evinizin görüş mesafesinde olacak. Doya Doya nefes alabileceğiniz toplam 16.000 metrekarelik yeşil alan da cabası.

VALİDESUYU’ndaki tüm sosyal imkânlardan ücretsiz yararlanacaksınız.

Siz ve aileniz VALİDESUYU’nda güvendesiniz…

Her geçen gün daha kalabalıklaşan şehir, daha da zorlaşan yaşam koşulları VALİDESUYU’ndaki yeni yaşamınızda sizi hiç etkilemeyecek. 24 saat güvenlik sistemiyle siz ve sevdikleriniz şehir hayatının tüm tedirginliklerinden uzakta, emniyetli ve huzurlu bir yaşam süreceksiniz.

Çocuklarınızın evinizin dışında zaman geçirmesi sizi endişelendirmeyecek.

Konfor yeni alışkanlığınız olacak…

VALİDESUYU’ndaki yeni yaşamınız hayatınızı kolaylaştıracak avantajlarla dolu olacak. Her daireye özel kapalı otopark sayesinde park sorunu yaşamayacaksınız. Binalara yerleştirilen çift asansör ile zamandan tasarruf edeceksiniz. Doğalgaz kombiniz ile evinizin sıcaklık kontrolü tamamen sizde olacak.

Her yönüyle zahmetsiz bir yaşamın keyfini süreceksiniz.

Şehir kararsa da sizin yaşamınız hep aydınlık…

VALİDESUYU’ ndaki yeni yaşamınız hiç kararmayacak. Elektrikler kesilse bile tüm ortak alanlarını kapsayacak güçteki jeneratör devreye girecek ve sizi elektrik kesintilerden kaynaklanan sıkıntılardan uzak tutacak.

Yaşam ara vermeden devam edecek.

Yeni yaşamınız aynı zamanda kârlı bir yatırım.

VALİDESUYU hem Küçükköy'ün gelişmesine öncü olacak, hem de Gaziosmanpaşa’nın seçkin insanlarına özel bir fırsat sunacak. Tahmin bile edemeyeceğiniz kadar uygun fiyatlı lüks daireler elbette hep bu fiyatlarda kalmayacak. VALİDESUYU’ndaki yeni yaşamınıza kavuşmak, geleceğe ve kentsel yaşama iyi bir yatırım yapmak için acele edin.

Önce alan kârlı çıkacak.
665 kez izlendi - 20.9.2020

Resim SeçResim SeçResim SeçResim SeçSite Görüntüleri